yura_brt
Участник
- Регистрация
- 13 Авг 2021
- Сообщения
- 194
- Возраст
- 57
- Credits
- 313
- Имя
- Юра
- Род занятий
- 95.21
Ми не ціним чужу роботу так само як і свою .Це великі поглиблені знання , час .та бажання і здоровя .використати свої знаня та поділитись з кимсь .
Ваша думка ?
Так написано в одному з постів : Прошивку купил у Lensmenа на Телесервис - ремонт телевизоров и хотя предупреждали что для личного пользования, все равно выложил. Там даже логотип и код его в прошивке. Глупый ты человек Рома.
Ваша думка ?
Так написано в одному з постів : Прошивку купил у Lensmenа на Телесервис - ремонт телевизоров и хотя предупреждали что для личного пользования, все равно выложил. Там даже логотип и код его в прошивке. Глупый ты человек Рома.
Последнее редактирование: